۴-۵ ماه پیش فرصتی شد تا دو بار به رستوران کوهپایه در دربند برویم . غذا خوردن در کوهستان،کنار رودخانه آنهم در یک شب سرد بهاری . در کنار دوستان بسیار لذت بخشه ، خصوصا که همراه با گرمای یک بخاری و غذای لذیذ باشه!

من غذای کوهپایه رو خیلی دوست دارم ، سرویس و پذیرایشون هم در سطح رستورانهای دربند بسیار خوبه !   البته اگر نان رو هم خودشون میپختن و داغ ارائه میکردن بهتر هم بود !

با این که کوهپایه رستوران کوچکی نیست ولی معمولا به راحتی نمیشه توش میز خالی پیدا کرد! و بر عکس خیلی از رستورانهای دربند در ورودی رستوران و در مسیر کوه خبری از یک ویترین پر از سیخهای انواع کباب مثلا تازه و آقایی که شما رو دعوت به غذا خوردن در بهترین رستوران دربند میکند نیست !!!!

یکی از مشکلات رستوران کمبود جای پارک است ، چون معمولا پارکینگ خود رستوران پر است و شما باید دست به دامان مافیای جای پارک ! در محدوده میدان بالایی دربند بشوید! و البته این پیاده روی هم خالی از لطف نیست به شرطی که برهوای نفس خود غلبه کرده و فریب رنگ و لعاب لواشکها و آلو کثافتهای سر راه رو نخورید! (قابل توجه بهار خاله ! بله با شما هستم ! شما که رو اون مبل قرمز نشستی ! بله خود شما!!!) که اگر خوردید و فردایش را در مستراح سپری کردید !گله ای مبنی بر اینکه کوهپایه غذاش خوب نبود و شما رو مسموم کرد ، وارد نیست!  

خب حالا بهتره از بحث ترش لواشک و مستراح بیایم بیرون و نگاهی به عکسها و منو و لیست قیمتها -اردیبهشت ۸۷- بندازیم . اگر رفتید جای ما رو هم خالی کنید که دستمان بدانجا بسی کوتاه است !!!

 

این هم آدرسش : تجریش-دربند-سینه کوه-دست راست!!!

+ نوشته شده توسط Ali در جمعه هشتم شهریور ۱۳۸۷ و ساعت 20:36 |